Kalendārs

Jūl
12
Pie
2024
Ziemeļpolija , Austrumprūsija
Jūl 12 @ 06:00 – Jūl 17 @ 23:30

Ziemeļpolija , Austrumprūsija

Malborka, Gdaņska, Sopota , Gdiņa, Hel…

12.07-17.07.2024.( 6.dienas) cena  EUR 475

Polijas ziemeļu puse ,domāju ,ka patīkami pārsteigs gan ar savu krāšņo dabu, gan arhitektūru, gan neaizmirstamajām baznīcām un jaukajiem izbraucieniem ar kuģīti! Ir vēl vesela rinda interesantu apskates objektu šajā reģionā, kurus mēs ar jums apskatīsim. Aiz Lietuvas robežas sākas Lielo Mazurijas Ezeru Valstība – 1000 ezeru zeme. Vasaras atpūtas, tūrisma un izklaides apgabals. Ezeri savā starpa savienoti ar kanāliem un pat noder burāšanai ar cienījama apjoma jahtām. Mežos paslēpts Vilka midzenis – Hitlera štābs uzbrukumam PSRS, arī Baltijai. Malborkas pils, šis ir pasaulē lielākais sarkano ķieģeļu cietoksnis! 15. gadsimtā pats cietoksnis bija vesela pilsēta – lielās un labi organizētās Teitoņu Ordeņa valsts galvaspilsēta. Gdaņska – vecpilsētā apskatāmi neskaitāmi pieminekļi no laikiem, kad Danciga bija viena no varenākajām Hanzas savienības pilsētām. Sopota – ieliņas ar suvenīru bodītēm, ielu muzikantiem, māksliniekiem, garākais koka mols Eiropā! Ceļojums pa neparasto Kašubas novadu, kas izceļas ar ainavu un reljefa daudzveidību, dzidrajiem ezeriem, ar savām tradīcijām un unikālu folkloru. Iekāpsim namā , kas stāv uz jumta, apskatīsim, kā ir, kad viss ir ar kājām gaisā! Turpat šai ciemā ir garākais dēlis pasaulē, fakts ir ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā un vienlaidus garākais koka kroga galds. Olštinas vecpilsēta, Linas upes krastā, kuras pilī dzīvojis slavenais astronoms Nikolajs Koperniks.

Vigru- Kamedulu klostera apmeklējums, tāds būs ceļojums !!!

Sep
23
Pir
2024
Zīda ceļa pasaka -Uzbekistānas pērles
Sep 23 @ 13:00 – Okt 2 @ 12:30
Zīda ceļa pasaka -Uzbekistānas pērles

no 23.09.2024. – 02.10.2024.  (10 dienas) EUR 1776

  Mēs ar jums būsim: Taškenta-Hiva-Buhara-Kizilkum tuksnesis-Samarkanda-Čimgana kalni-vīna darītava-Taškenta.

Uzbekistānā  ir viena no tūristu iecienītākajām valstīm Vidusāzijā. Tās vēsture, kultūra, nacionālie ēdieni, literatūra un dabas resursi piesaista dažādu interešu ceļotājus.

Uzbekistānas teritoriju vēsturiski ir šķērsojis Lielais zīda ceļš no Ķīnas uz Eiropu, tādēļ ceļotāji šajā valstī ir ikdiena jau gadsimtiem ilgi. Pilsētās gar šo ceļu atrodas vairāk nekā 4000 arhitektūras pieminekļu no dažādiem vēstures posmiem.

Interesanti, ka tā ir arī viena no tikai dažām pasaules valstīm, kurām ir tikai sauszemes robeža un kuras arī ieskauj valstis bez jūras robežām. Aptuveni ceturto daļu valsts aizņem kalni. Uzbekistānā valda kontinentālais klimats ar nelielu nokrišņu daudzumu, vasarā gaisa temperatūra var būt ap +40 grādiem pēc Celsija, bet ziemā noslīdēt līdz -20 grādiem pēc Celsija. Tās teritorija ir bagāta ar dabas resursiem, kalniem, tuksnešiem, upēm, minerālavotiem. Turklāt šajā valstī iespējams baudīt ne vien dabas bagātības, bet arī kultūru un tradīcijas – keramiku, tradicionālo virtuvi, arhitektūras pieminekļus un daudz ko citu.